Historie Guardians of Lordaeron

User avatar
admin
Administrátor
Posts: 3
Joined: Thu 04. Aug 2016 11:23:50

Historie Guardians of Lordaeron

Postby admin » Thu 04. Aug 2016 22:36:21

Guilda byla založena 18.5.2008 na realmu Drak'Thul jako friendly PvE guilda. Největší důraz byl (a je) kladen především na sociální stránku guildy, ale i přesto jsme v TBC dokázali dosáhnout obrovského úspěchu v podobě killu Kel'Thase před závěrečným nerfem (kdo zažil původní obtížnost fightu, tak ví ;) ). Následovalo vyčištění MH + BT a příprava na příchod Wrath of the Lich King.

Do WotLK jsme šli s tím, že víme co na nás v Naxxramasu čeká. Jádro guildy bylo tvořeno skvělou partou, která chodila Naxxramas runy na lvl 70. Naxx padl víceméně bez problémů, skutečný progress nás čekal až u Malygose a později u Sarthariona+3. S příchodem Ulduaru došlo k rozsáhlejší přestavbě raidu z personálních důvodů (někdo skončil s WoWkem, někdo odešel, někdo rerollnul na jinou class ... ). Během přestavby jsme chodili především 10man, krátce na to jsme se opět zaměřili na 25man. Příchod ToC znamenal nudnou farmu itemů na normalu a hodiny progressu na HC. HC mode se nám dařil na 10man (oba 10man raidy dokázali dát Tribute run bez jediného wipu), na 25 progress určitou dobu stagnoval. ICC jsme prochodili křížem krážem na 10 i 25man a celé to vyústilo v kill Lich Kinga HC na 10man (R1). 25man dosáhla progressu 11/12 HC a Glory of the Icecrown Raider. Dráčka jsme postupně udělali i většině lidí, kteří přišli až na závěr ICC :D

Cataclysm Raid Tier 1 přinesl změnu v raidovacím systému. Splynutí 10man a 25man savu do jednoho znamenalo omezení 10man raidů na úkor 25man. Vyčistili jsme celý tier na normal, ale HC verze se postupně musela opět přesunout na 10man z důvodu nízké účasti na raidu. Po složení Halfuse, Chimaerona a Magmawa se progress přesunul kompletně do režie 10man raidů (Magmaw 1st kill přišel už na 10man, potvrzovací kill byl 25man). Firelands s sebou přinesl velice vyrovnané hlasování officierů o tom, kdo bude jako první skládat legendárku. Normal mode jsme složil rychle (Realm top 3), ale s přechodem na HC se dlouho čekalo kvůli 25man raidu. Po 4 týdnech odkládání jsme se rozhodli přesunout porgress opět na 10man. Celkový progress Firelands byl 6/7 HC a kompletní Glory of the Firelands Raider (včetně 25man, která se opět začala chodit ke konci Firelands).

Dragon Soul normal nemá cenu rozebírat (už od začátku to byla fraška co se obtížnosti týče). Heroic verze se začala chodit na 25man a progress nevypadal špatně (2/8 HC). Boužel z personálních důvodů jsme byli nuceni přejít opět na 10man. Současná situace je taková, že raidujeme 10man (aktuální progress 6/8 HC) a 25man plánujeme výhledově do budoucna (nejspíše až v Mists of Pandaria).

Mists of Pandaria datadisk se opět rozjel na plno a samozřejmě byla i hojná účast na raidech kde se víceméně skládaly převážně 25 man raidy. Mogushan vaults proběhl bez větších problémů na normal a v hc obtížnosti jsme skončili na 4/6 co se týče normal obtížnosti ve stejném duchu proběhl i progress Hearth of Fear kde hlavní problém byl předposlední boss kde někteří měli problémy s encounterem :) (wave Khaileena) . Throne of Thunder bohužel už co se týče hc killů nebyl až tak úspěšný a tak jsme skončili na čísle 2/13. Na konec datadisku přišel poslední raid content v podobě Siege of Ogrimar a vyčištení kompletní instance na obě možné obtížnosti. Bohužel ke konci raidu v MoP přišla i chyba která se projevila až v následujícím datadisku.

V datadisku Warlords of Draenor jsme začínali první větší raidovaní s bývalou guildou Paradise Lost kteří se k nám přidali jak se později ukázalo opravdu toto spojení nepřineslo nic dobrého o tom později. Při konci předchozího datadisku přišlo i předělání obtížností v raid instancích kde normal=LFR hc=normal a mythic obtížnost místo hc. Takže s tímto jsme se pustili do datadisku kde hned v prvním raid contentu Highmaul bylo vše zabito na hc a následně 4/7 mythic. Po dlouhé době přišla Blackrock Foundry a tady v tomto raidu se začaly projevovat neshody co se týče toho jakým směrem by se měla guilda jako celek ubírat stále více lidí si přálo více mythic killů za cenu špatného ovzduší v guildě. I tak se podařilo 10/10 hc a 6/10 mythic. A nakonec v dalším raid contentu situace v guildě dospěla až do bodu kdy se guilda opět již po několikáté rozdělila na 2 části. Kdy právě ti co nás ve finále opustili prohlásili že je brzdíme v progressu a tak odešli zpět do guildy Paradise Lost kde si již v klidu mohli zavést svůj vysněný progress. Bohužel s těmito málo lidmi (bývalé vedení Paradise Lost) odešlo i několik lidí co s námi hráli několik datadisků a od kterých se to opravdu nečekalo co se dá dělat vůně progressu byla pro ně silnější než dobrá guilda s bohatou historií a normálníma lidma. I tak nás toto nepoložilo a opět jsme začali růst a dávali jsme šanci novým lidem někteří zůstali a někteří opět opustili naše řady s odůvodněním že mají na lepší co říct no snad jen GL/HF. Takže víceméně jsme začali budovat z ničeho novou guildu a rozjel se opět progress na HC a následně i mythic kde jsme skončili na 3 mythic killech ano je to opravdu málo, ale popravdě nikdo nepočítal s tím že ten mythic bude vůbec možný když se vlastně vyměnila vetší část guildy a my jsme začínali v HFC úplně na novo z progressu mythic až na normal/hc a následně mythic s těmi 3mi killy. Jelikož se blíží již konec datadisku WoD a přichází Legion tak bych jen shrnul celý datadisk do jedný věty a stojím si pevně za ní.
V tomto datadisku se nám nepovedlo spojení s guildou Paradise Lost která nás rozvrátila zevnitř, ale na druhou stranu jdem do dalšího datadisku s čistou hlavou a novýma lidma kteří si za jménem naší guildy stojí a není jim lhostejná

ps:původní text převzán ze starého fóra a dopsáno mnou (jack) do dnešních dnů

Takže jsme začali v dalším datadisku při prvním tieru a jednom mezi tieru relativně úspěšně po tom co jsme si ujasnili jaký cíle máme a kam směřujem. V raidu Emerald Nightmare jsme skončili na pěkným skóre 2 mythic bosové dole. Dále co považujem za větší úspěch je i sundání Helyi na HC která i přes nerfy přináší pěkný fight co se obtížnosti týče a tady se dostáváme k tomu že Trial of Valor jsme zakončili právě killem všech bossů na Hc obtížnost. Následně se nám bude 18.1.2017 otevírat Nighthold spolu s Guldanem jako last bosem instance tak uvidíme jak se nám bude dařit tam.

Return to “Historie guildy”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron